Main menu

Відпочинок в Ужгороді для ділових людей

Ужгород надзвичайно зручне місто для ділових людей, учасників конференцій, семінарів, тренінгів чи просто зустрічей з партнерами. Тут можна не лише ефективно попрацювати, але й культурно та пізнавально провести час, що зробить ваше перебування кращим, а Ви зможете запланувати відпочинок в Ужгороді. Тим самим поєднати відрядження та культурне знайомство з містом.

Планувати візит в місто Ужгород можна як літаком, залізницею так і автомобілем, то ж ви знатимете час приїзду та час від’їзду.

До послуг ділових людей конференц зали, кімнати для перемовин та бізнес готелі, де ви зможете ефективно вирішити усі ваші питання та запланувати подальшу роботу.

Місць для проведення ділової зустрічі з оптимальною для кожного конкретного заходу інфраструктурою в Ужгороді та околицях достатньо. Все залежить від пріоритетів:

  • Де ви хочете проводити конференцію: в центрі міста, або ближче до аеропорту, за містом на природі;
  • Яка кількість учасників ділової зустріч. Від цього залежить розмір конференц-залу.
  • Ви можете зняти офіс і найняти співробітників для планування заходів та ведення ваших справ. Або можете доручити це турботам співробітників готелю,
  • Ви можете провести конференції в бізнес-готелях з сучасною інфраструктурою та послугами конференц – сервісу, та харчуватися в ресторанах або, замовити послуги кейтерінгу (бізнес-ланчі, кава-брейки)
  • Ви можете організувати програму дозвілля та відпочинку для Ваших гостей, з урахуванням усіх побажань та вимог

Дотримуючись робочих графіків, та планів обов’язково знайдіть час щоб відвідати старе місто.

Якщо після завершення усіх Ваших ділових зустрічей та планів Ви матимете час (2 – 4 години), то Вам варто:

  • Замовити екскурсію по старому місту Ужгород
  • Відвідати одну з художніх галерей
  • Відвідати музей під відкритим небом
  • Пограти в боулінг чи петанк

Місто Ужгород пропонує різні ідеї та програми для відпочинку, щоб Ви не нудьгували. А якщо у Вас є трохи більше часу, обов’язково візьміть з собою когось з Вашої родини, друзів чи знайомих, та влаштуйте собі короткострокову відпустку у вихідні дні.

Діловим людям, які планують налагоджувати стосунки з підприємцями України, ми пропонуємо відвідати сайт Ужгородської міської ради.

В місті Ужгород та його околицях, розташовані та ефективно працюють підприємства з міжнародними інвестиціями: Джейбіл (США), Ядзакі (Японія), Гроклін Карпати (Польща), Єврокар та інші.

Найбільший освітній заклад Закарпаття Ужгородський національний університет, щороку проводить десятки міжнародних конференцій та семінарів, та має в наявності науково-практичний потенціал, для оцінки та аналізу тих чи інших процесів, планування кадрів.

Якщо у Ви шукаєте прокат авто, оренду автобуса, таксі у Вас є можливість зробити замовлення послуги у підприємців, що працюють на ринку Закарпаття, та організовують трансфер в область, як з різних областей України так і до країн ЄС. Пропозиції за посиланням на сайті, у розділі транспортні послуги.

Щоб правильно організувати відпочинок на період Вашого ділового візиту до міста Ужгород, Вам допоможуть поради, зібрані тут 30 ідей, що робити в місті Ужгород.