Main menu

Закарпатський Парад Наречених 2016

Ужгород на День Молоді заповниться весільними сукнями, елегантними зачісками та яскравими посмішками – Закарпатський парад наречених!

Свято, яке стало візитною карткою Ужгорода, традиційно відбудеться на День Молоді.

Саме 28 червня пройде Сьомий Закарпатський Парад Наречених, Ужгород

Усі попередні заходи були різними, але завжди видовищними та залишили яскраві спогади в учасниць та глядачів. Головна подія цього року подія обіцяє бути не менш цікавою. Приєднуйтесь!

Ти заміжня жінка, або тільки мрієш про одруження? Твоє весілля залишилось у спогадах, або тільки народжується у планах? Ти хочеш на один день стати богинею та відчути сотні захоплених поглядів? Ми даруємо тобі унікальну можливість поринути в атмосферу незабутнього свята!

Закарпатський Парад Наречених знову чекає на Тебе!

Свято відбудеться 28 червня 2016 року, до Дня Молоді та Дня Конституції України.

В програмі свята:

  • Фотосесія учасниць;
  • Автопробіг весільного кортежу;
  • Парад Наречених вулицями міста;
  • Концертна програма;
  • Конкурси, майстер-класи та багато сюрпризів.

Під час заходу проводиться благодійна акція «Танець молодої» – закарпатський весільний обряд, коли всі бажаючи, заплативши певну суму, можуть затанцювати чардаш з нареченою. Всі зібрані кошти спрямовуються на благочинність.

Учасницями дійства можуть бути всі бажаючі дівчата і жінки шлюбного віку, одружені і неодружені, без обмежень.

В рамках акції заплановано проведення конкурсів на кращий та найоригінальніший весільний букет, зачіску, макіяж, весільне вбрання, тощо.

Організатори акції: Корпорація свят «Не Понял», «Закарпатська ліга КВН», Туристичний клуб УжНУ, Студреспубліка за підтримки Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, спонсорів та партнерів.

Читайте також: Культурний відпочинок в Закарпатті у червні 2016

10 m