Часто ми себе питаємо, що треба зробити поки не прийшов новий рік? Коли краще планувати новий рік? Усе індивідуально, але подаємо 30 популярних справ.

Турінформ Закарпаття

Поради

ТОП 30 справ, які потрібно зробити до Нового року

By Олександр Коваль

December 20, 2023

Пропонуємо Вашій увазі, перелік справ, які потрібно зробити, поки не прийшов Новий рік, та, що допоможуть Вам організувати новий перелік завдань з чистого паперу.

Часто ми себе питаємо, що зробити на новий рік? Які прикраси можна зробити на новий рік? Коли планувати новий рік? що зробити до нового року? Кожний з нас має свій список справ, які потрібно встигнути зробити до початку Нового року.

Що зробити до нового року – ми пропонуємо такий список:

  1. Зробити донат на ЗСУ. Кожен українець повинен у ці дні особливо підтримувати збройні сили України. Зробіть донат тим, кому довіряєте та хто потребує підтримку.
  2. Привести себе у форму. Якщо у вас є зайва вага, саме час її трохи позбутися, щоб на святковій вечірці виглядати чудово. Хочете просто трохи підтягнути м’язи – не відкладайте походи в тренажерний зал, або займайтесь вдома.
  3. Роздайте борги. Перед новим роком найкраще розпрощатися з боргами. Навіть якщо не вийде зробити це повністю, то хоча б частково. Ті, кому ви винні, це оцінять. Не забудьте покрити витрати по кредитній карті або заплатити за комунальні послуги.
  4. Змінити зовнішність. Зовнішні зміни незмінно спричиняють і внутрішні. Тому до Нового року зробіть стрижку, на яку не вирішувалися раніше, змініть колір волосся, змініть окуляри, придбайте яскраву річ, сходіть в салон краси.
  5. Купити подарунки. Подбайте заздалегідь про подарунки для близьких, і тоді вам не доведеться 31 грудня бігати по переповнених торговим центрам, та панічно шукати будь що. Подумайте негайно про подарунки для найближчих.
  6. Запакувати подарунки. Для створення святкової атмосфери не забудьте упакувати подарунки яскравим папером і різнокольоровими стрічками.
  7. Відпустити образи. Входити в Новий рік з важким серцем не варто. Краще подумки пробачте всіх кривдників і зробіть певні висновки з приводу цих людей.
  8. Спланувати відпочинок. Щоб наповнити початок року позитивними емоціями, вже зараз починайте продумувати свої новорічні канікули. Можливо ви захочете поїхати з сім’єю за місто?. Складіть приблизну програму, де ви хотіли побувати і як провести час під час зимових канікул.
  9. Зайнятися своїм здоров’ям. При чому як профілактичними заходами, так і лікуванням. Наприклад, відремонтуйте періодично ниючий зуб, здайте аналіз крові, приймайте вітаміни, займіться загартовуванням організму, робіть фізичні вправи для укріплення спини, сходіть на масаж.
  10. Купити новорічне вбрання. Як же Новий рік без нового вбрання? Займіться пошуками приблизно за місяць до Нового року, щоб не переплачувати за нього в переддень свята.
  11. Позбутися від мотлоху. Почніть з власного гардеробу. Ті речі, які ви не носите, але вони в хорошому стані, віднесіть в центр допомоги бездомним або в храм, де їх також розподілять нужденним. Але а якщо ви зберігаєте старе взуття, в якому протоптали дірки на дискотеці 10 років тому – сміливо викидайте.
  12. Зробити добру справу. У переддень Нового року ви можете самі стати чарівником. Організуйте з друзями поїздку в дитячий будинок, де ви можете зіграти виставу для дітей, пожертвуйте нехай навіть символічну суму грошей на лікування хворій людині, привезіть пакет з продуктами старенькій сусідці.
  13. Складіть лист подяки. Напишіть, за що ви вдячні самій собі в цьому році. І не соромтесь. Пригадайте кожен місяць, протягом року.
  14. Приділити увагу батькам. Часто в буденній рутині ми забуваємо про найголовніших людей – наших батьків. Сплануйте сімейний вечір або культурний похід всією родиною, як у дитинстві. Запросіть батьків, їм сподобається.
  15. Сходити на новорічний спектакль. Якщо у вас є діти або молодші брати і сестри, для цього цілком підійде “Ялинка”, де актори грають з діточками. Якщо дітвори у вашому сімействі немає, сходіть в театр.
  16. Купити светр з оленями і сніжинками. Просто так, для святкового настрою, від якого залежить дуже багато.
  17. Визначитися з місцем святкування. Щоб не засинати під старі та нудні пісні з телевізора, ліниво доїдаючи салат Олів’є, заздалегідь вирішіть, де і як ви хочете відсвяткувати Новий рік.
  18. Прикрасити будинок. Купіть декілька гірлянд, упаковку білого паперу, фольгу, клей, ножиці і беріться майструвати прикраси для вашої кімнати або всієї квартири.
  19. Напекти святкового печива. Навіть якщо ви ніколи не пробували нічого пекти, відкрийте цю майстерність для себе. Напечіть ароматного печива з імбиром і корицею у формі сердечок, зірок, рибок, будиночків.
  20. Прикрасити ялинку. Не забудьте нарядити ялинку за кілька днів до години Х. а ще краще, не купуйте традиційну зелену ялинку, а зробіть її своїми руками.
  21. Сказати важливі слова. Можливо, ви хочете відкрити комусь свої почуття, або ж не можете зважитися помиритися зі старою подругою чи другом? Зробіть це.
  22. Скласти новорічне меню. Якщо святкування не відбудеться в ресторані, пропонуємо визначитися, що приготувати до святкового столу. Подумайте, як зробити ніч смачною, оригінальною та цікавою.
  23. Завершити всі справи. Не залишайте на наступний рік шматок роботи, який ви точно можете зробити, але до якої у вас не доходять руки.
  24. Зустріньтеся з друзями. Зберіться разом за чашкою какао або глінтвейну, поговоріть про плани на майбутній рік, згадайте веселі моменти минає.
  25. Побувати в новому місці у вашому місті. Відкрийте для себе незвідані місця міста. Це може бути як нове затишне кафе, так і магазин з химерними штучками.
  26. Виконати обіцянку. Якщо ви пообіцяли комусь щось, не потрібно відтягувати. Просто виконайте це прохання.
  27. Зробити щось своїми руками. Нехай це будуть святкові листівки, власноруч зв’язаний шарф, або святковий браслет.
  28. Подякувати. Починаючи з близьких, за те, що вони просто у вас є, закінчуючи ворогами, які підштовхнули вас до того, щоб стати кращими.
  29. Покататися на ковзанах. Навіть якщо ви стоїте на льоду зовсім невпевнено, зберіть веселу компанію і вирушайте на каток.
  30. Кинути шкідливу звичку. Скажіть собі, стоп. Киньте палити, спізнюватись, довго прокидатись, не виконувати справи.
  31. Прийняти себе такими, як Ви є. Новий рік – це найкращий час для того, щоб нарешті полюбити себе і припинити рівнятися на інших.

Поділіться даним повідомленням, про те, що зробити до нового року зі своїми френдами!

Гарного Вам Нового року! Перемоги та добра!

Читайте також: Що робити в місті Ужгород

По темі оздоровлення та відновлення у Закарпаття:

Каталог термальних басейнів Закарпаття