Оберіть Лумшори, чани в Карпатах з видом на гори

Чим цікавий відпочинок в Лумшорах? Відкриваємо це улюблене місце відпочинку в Карпатах, на території Ужгородського району, за 40 км від міста Ужгорода та 20 км від Сваляви.

Мальовниче село Лумшори розташоване у горах, де скрізь букові ліси, гарні краєвиди, де можна знайти багато чудових місць для відновлення сил та відпочинку, а головне чани, які зробили це село відомим на всю країну.

Чани – це великі ємності, спеціально обладнані місця для купання, дерев’яними будиночками, кімнатами відпочинку, які наповнюють гарячою водою. Вони є ідеальним місцем для релаксації та оздоровлення.

Оберіть Лумшори, чани в Карпатах з видом на гори

Місце суцільної тиші та релаксу. Навколо суцільні гори, ліс та спокій. Коли згадують село Лумшори, думають про чани в горах та уявляють гарний краєвид? То це тут. Це фантастичне місце для відпочинку.

Проживання та купання у чанах, закарпатську кухня, якісні та доступні послуги, для тих хто шукає відпочинок в Лумшорах, та хоче спробувати чани, занурення у гірську річку. Зручне розташування по центральній дорозі. Можливість замовити послуги трансферу з Перечина, Сваляви.

В Карпатах можна гарно провести час, насолодитись незабутньою природою, побачити неймовірні гірські краєвиди та водоспади. Закарпатська область, це ідеальне місце, де можна забути про повсякденну рутину, зайти місце сили та насолоджуватися спокоєм і гармонією природи.

Пропонуємо Вам переглянути відео по темі відпочинок в Закарпатті: Шлях відновлення.