Тематичні маршрути

Тематичні маршрути Закарпаття — перелік унікальних та оригінальних маршрутів, що вже мають популярність у тих, хто обрав відпочинок в Закарпатті. 

Туристичний інформаційний центр “Турінформ Закарпаття” пропонує вашій увазі перелік тематичних туристичних маршрутів Закарпатської області, що можуть бути цікавими, як дорослим так і дітям, тим хто шукає, щось цікаве, оригінальне.

На території Закарпатської області, у туристичних програмах найбільш популярними для гостей краю є туристичні маршрути,  об’єктами показу яких є відвідування пам’яток духовної та культурної спадщини Закарпаття, а саме дерев’яні та кам’яні храми, замки та палаци, краєзнавчі та етнографічні музеї.

Популярним є відвідування пам’яток природної спадщини, а саме заповідники та національні продні парки, гірські вершини, ріки, водоспади, озера, полонини, пошоди в гори.

Окреме місце посідають заклади культури та мистецтва, а саме театри, музеї у тому числі музеї під відкритим небом, картинні галереї, по окремим селам осередки народних промислів, місця історичних подій, майстер-класи.

Тематичні маршрути Закарпаття

  • Туристичний маршрут — винний шлях Закарпаття
  • Туристичний маршрут — медовий шлях Закарпаття
  • Туристичний маршрут — сирний шлях Закарпаття
  • Туристичний маршрут — соляний шлях Закарпаття
  • Туристичний маршрут — пивний шлях Закарпаття
  • Туристичний маршрут — замки та палаци Закарпаття
  • Туристичний маршрут — природні парки Закарпаття

Зверніть увагу, окремі організатори туристичних подорожей в Закарпатську область пропонують свої версії туристичних маршрутів, та самостійно визначають об’єкти для відвдіування.

Гарного вам відпочинку в Закарпатті.

Каталог чани Закарпаття

Чани Закарпаття – процедури купання в чані з мінеральною водою – один з видів SPA-послуг що було створено і функціонує на території Закарпатської області. Каталог за посиланням “Чани Закарпаття“.

Наведіть курсор на фото

«Турінформ Закарпаття» – це перший та найбільший інформаційний портал про туризм та відпочинок на території Закарпаття, що забезпечує потенційних туристів та гостей краю актуальною інформацією, щодо організації свого перебування, ділової поїздки, екскурсії, відпустки.

Це ще не все! Ми регулярно оновлюємо інформацію на сайті Турінформ Закарпаття. Слідкуйте за оновленнями.

Якщо вас цікавлять анонси подій, фестивалі, концерти, святкування, що будуть проходити у найближчий період, то ви можете переглянути оновлення за посиланням на сторінці: Фестивалі Закарпаття.

Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі – що мало любили і мало подорожували. Марк Твен