Main menu

Відпочинок в Закарпатті – вибір 2017 року

Чому туристи обирають відпочинок в Закарпатті? Тому що тут тепліше, смачніше, цікавіше, активніше, новіше, привабливіше і доступніше.

За нашими спостереженнями та дослідженнями, туристи, родини з дітьми, туристичні оператори, агентства з організації подій, конференцій плануючи відпочинок в Закарпатті, як правило, цікавлять і вибирають послуги з ТОП 10 напрямків:

  1. Активний відпочинок в Закарпатті. До послуг гостей Закарпаття походи в гори, катання на велосипедах, квадро-циклах, лижах, санках, повітряних кулях, конях, рафтинг, та інші форми відпочинку. Подробиці тут.
  2. Відпочинок в Закарпатті з дітьми. Програми сімейного відпочинку, як на території курортів, так і садиб Закарпаття, це завжди приємно, так як діти і батьки можуть спілкуватися і разом проводити час. Подробиці тут.
  3. Проведення весіль, урочистостей та свят. В Закарпатті можна як відпочивати, так і якісно відсвяткувати різні події, від весілля, дня народження і ювілею, до індивідуальних програм. Подробиці тут.
  4.  Захоплюючі екскурсії в Закарпатті. На вибір гостей, кожен з районів області пропонує різні екскурсійні програми. Це як індивідуальні, так і регулярні пізнавальні, історичні, тематичні, смачні гастрономічні тури від туроператорів, так і окремі пропозиції підприємств. Подробиці тут.
  5. Чани, бані, спа в Закарпатті. Клімат Закарпаття у поєднанні з мінеральними та термальними водами, сприяє роботі як санаторно-курортних закладів, так і оздоровчих центрів на базі підприємств індустрії туризму та курортних зон. Подробиці тут.
  6. Фестивалі в Закарпатті. Щотижня в Закарпатті, що щось відбувається: свято, фестиваль як на рівні міст, сіл, об’єктів індустрії туризму. Подробиці тут.
  7. Тури вихідного дня в Закарпаття. Кожного місяця в Закарпатті є що робити. Чи то цвітіння первоцвітів, нарцисів або сакур, або ж просто бажання побути самим в горах. Кожен може вибрати собі, то що йому підходить. Подробиці.
  8. Гастрономічні та дегустаційні тури. Дегустація закарпатської, угорської, румунської, чеської, гуцульської кухні допоможе Вам дати відповідь на питання – який смак Закарпаття. Кожен район області має свою родзинку. Подробиці.
  9. Конференц – сервіс в Закарпатті. На території області є конференц-зали на будь-який смак. Під потреби замовника, можна провести як великий форум, конференцію, презентацію, так і окремі ділові зустрічі. Подробиці тут.
  10. Термальні води Закарпаття. Тепло термальної води робить відпочинок в Закарпатті не тільки унікальним, але й корисним. Подробиці тут.

З Любов’ю «Турінформ Закарпаття»

10 m