Чи справді на Закарпатті настільки чисте повітря, що навіть не потрібен іонізатор повітря? Насичення повітря в приміщенні негативними іонами важливе для здоров’я людини.
На Закарпатті повітря дуже чисте й на вулиці тут дихається на повні груди. Надворі проходять головні болі, а також спостерігається зниження артеріального тиску. Такі відчуття з’являються за умови наявності аніонів, яких часто немає в приміщенні.
Іонізація повітря: що це таке?
Іонізація — явище природне. Це процес трансформації нейтральних молекул і молекул повітря в частинки з негативним зарядом. Це відбувається під впливом електромагнітного випромінювання.
Для чого необхідна іонізація
Коли в приміщенні багато людей або воно має обмежений простір, легких негативних аероіонів практично немає, але є багато важких. Електричне обладнання також негативно впливає на їхню концентрацію. Як вихід — іонізатор повітря можна придбати за посиланням: https://med-magazin.ua/ua/cat_152.htm.
Іонізація — один зі способів очищення повітря
Для отримання умов, у яких буде достатня кількість негативних іонів, повітря не можна пересушувати. Сухе повітря утримує багато пилу, що стає «ґрунтом» для утворення важких іонів. Проте не тільки пересушене повітря здійснює поганий вплив. Занадто великий рівень вологи сприяє «втраті» негативним іоном заряду. Вологість має утримуватися на рівні не більш ніж 55 %.
Сьогодні часто обговорюють важливість іонізації житлових приміщень. Для чого вона потрібна? Насамперед це спосіб захистити організм від шкідливого впливу пилу, хімічних сполук, запахів тощо).
Як це відбувається? Іонізатор виробляє легкі негативні аніони, які передають свій заряд молекулам кисню (покращуючи його структуру), пилу, лупи, а головне — вірусам і бактеріям. Результат — чисте повітря.
Іонізація повітря — принцип роботи
Традиційно рівень іонізації повітря високий на природі, поряд із водою. Дуже корисно дихати чистим повітрям відразу після грози. У ньому дуже підвищується концентрація негативно заряджених аніонів. Це результат дії блискавок — природного явища. Повітря, у якому переважають негативно заряджені аніони, здатне позитивно впливати на організм людини.
Вміст негативних частинок у повітрі звичного середовища для людини в повсякденному житті низький, а от збільшення їх до норми позитивно впливає на працездатність. Людина починає краще себе почувати, у неї з’являється енергія, а також:
- Зміцнюється імунітет — організм краще бореться з вірусами.
- Покращується психологічний стан — зникає безсоння, проходить депресія.
- Гарний вплив на серце — зазначають стабілізацію артеріального тиску.
- Зникають болі в суглобах.
Якщо говорити про те, що дає іонізатор для повітря, варто виділити:
- знищення вірусів,
- пилових кліщів,
- спор грибів,
- мікрочастинок шкіри людини,
- лупи,
- хімічних складників.
Прилад здатний позбавити наше житло від різних запахів. Звичайним провітрюванням таких результатів не досягти. Тому, навіть якщо ви живете на Закарпатті поруч із горами, варто вибрати один із сучасних іонізаторів повітря.
Іонізатор повітря: чи принесе він реальну користь?
Повернемося до роботи приладу. Виробляючи аніони, іонізатор очищує повітря, видаляє пил, бактерії, віруси та інші найдрібніші частинки. Вони просто осідають на поверхнях оброблюваного приміщення (на меблях, стінах, підлозі). Після обробки потрібно провести вологе прибирання, інакше утворюється наліт. Крім того, у сухому повітрі осілі частинки знову набувають позитивного заряду і весь процес починається спочатку.
Проте використання приладу шкідливе:
- для людей зі зниженим тиском,
- дітям до 1 року,
- хворим на астму,
- за підвищеної температури,
- а також для людей із новоутвореннями.
Не паліть та не користуйтесь електронними сигаретами, якщо поруч працює іонізатор.
Наскільки вам на Закарпатті потрібен іонізатор повітря — вирішуйте самі. Іонізатор — відмінний прилад, але його вплив на організм людини буде набагато ефективнішим у стінах медичного закладу під наглядом фахівців. Якщо ви живете недалеко від гір чи хвойного лісу, регулярних провітрювань може бути достатньо. Проте якщо ви палите, можливо, є сенс придбати такий пристрій для усунення сторонніх запахів.
Додайте коментар
You must be logged in to post a comment.