Гостинний двір Віола

Comment (1)

  1. Jack Hotson Jack Hotson
    Відповідь

    Якщо ви зібрались відпочивати у Солотвино, то ні в якому разі не обирайте для цього так званий гостинний двір “Віола”. Це просто свинарник. Кімната настільки маленька, що якщо поставити всього три сумки багажу, то вам придеться пересуватись по кімнаті виключно шпагатами. Також не сильно радуйтесь, що душ і туалет є в кімнаті. Краще би не було! Мало того, двері відсутні, так ще шторка не до підлоги, а до пупка (+ сам туалет не змивав воду). З душа постійно тікло і вся кімната тхнула сирістю. До речі, сама кімната брудна, не прибрана, вся в паутинні.
    Басейн платний, дуже маленький і брудний. Бовтатись в ньому не можна, бо прибіжить неадекватний господар і накриє вас трьохповерховим матом. Взагалі господар – це окрема тема. Він найде наймешу проблему, що би на вас накричати. Сама була свідком, як малий хлопчик пригнув у басейн з бортіка, а він налетів і накричав на бідну дитину при батькові.
    Про кухню також забудьте, то не кухня, а дві газові кофорки рядянського виготовлення. С посуди нам видили брудні тарілки і нещасну кастрюлю. О і да, в кімнаті їсти взагалі не можна. Навіть пити чай зранку. Ми пробули в цьому пеклі три дні і с’їхали до приємної господині, ще й за меншу плату. Висновок: хочете відпочити – не обирайте гостинний двір Віола

Додайте коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked (обов'язково)