Ринок мікрофінансових послуг дуже насичений, серед великої кількості мікрофінансових організацій позичальнику буває непросто розібратися, які з них добросовісні і працюють прозоро, а які ні.
Пам’ятайте, що обираючи самостійно мікрокредитну компанію, Ви можете втратити не тільки час, а й гроші. На сьогодні, в Україні ринок макрофінансових послуг надзвичайно насичений, працюють різні компанії, що надають позики.
Клієнту, який хоче отримати позику, не просто розібратись, тому створені різні сайти, що об’єднують накопичують інформацію про небанківські кредити. До прикладу кредит каса відгуки пропонує рейтинги фінансових компаній, що надають позики, надають професійні фінансові поради.
Яким чином відбувається процес надання кредиту онлайн, він небанківської організації в Україні?
- Клієнт обирає організацію, що надає кредити з переліку
- Знайомиться з умовами надання кредитів, визначає необхідну суму
- Визначає термін, відповідний строк, на який йому потрібна кредитна позика
- Переходить до процесу заповнення електронної форми заявки на кредитну позику. Зверніть увагу, що у заявці, яку заповнює клієнт, необхідно вказувати лише правдиві, правдиві дані. Дані перевірятимуться, інформація, що вказана правдиво, максимально збільшує шанси на отримання позик
- Зазначається банківська картка, на яку має поступити позика, вона перевіряється
- Клієнт очікує кінцеве рішення, щодо позики
- Отримує кошти на свою банківську картку
Хто може отримати кредит від мікрофінансових організацій?
Згідно правил роботи, до прикладу компанія «Кредит каса» надає кредити користувачам, мікрофінансові позики, у розмірі від 400 – 20 000 грн, відсоткова ставка 2,5%, термін кредиту від 1 до 30 днів. При умові:
- Вік клієнтів від 18 до 75 років
- Кредити надаються громадянам України, що проживають на території України
- Наявність паспорту громадянина України та ідентифікаційного коду
- Наявність банківської картки банку України
- Наявність мобільного номеру телефону та доступ до мережі інтернет
- Зверніть увагу, у разі невчасного погашення кредитного боргу, зі сторони компанії може бути збільшення відсоткової ставки по кредиту та введено штрафні санкції.
Як родині економити гроші та раціонально витрачати їх кожного дня?
Для того, що б зібрати певну суму коштів, для потреб, потрібно ретельно слідкувати за власним бюджетом родини. Фахівці рекомендують вести облік усіх фінансів родини (доходи та витрати) та не робити зайвих витрат, не купувати не потрібні вам товари та послуги. Отже:
- Встановіть чіткі обмеження на покупки. Це вам дозволить ефективніше контролювати кошти та щоденні витрати. Якщо вам потрібно купити дорого вартісну річ, ви завжди можете збільшити кредитний ліміт на картці банку, але слідкуйте за розрахунками.
- Розпочніть планування витрат. Проаналізуйте останні місяці, на що ви витрачали кошти. Скільки йде на харчування, на комунальні послуги, на транспорт, на що ще? Скільки ваших покупок можна віднести до категорії імпульсивні покупки, тобто ви щось купили, а далі воно лежить та ви ним не користуєтесь. Усе має свою ціну. Маючи таку модель, ви краще будете розуміти скільки у середньому коштів на місяць вам потрібно. І якщо братимете споживчий кредит – то як та коли ви його повернете.
- Введіть правило заощадження. Сформуйте собі певний запас коштів, який вас оберігатиме від непередбачуваних випадків. Фахівці радять відкладати мінімально 10% від доходів вашої родини. Але не витрачайте ці кошти мінімум 6 місяців. Деякі банки, пропонують своїм клієнтам програми накопичення, де ви самі можете встановити відсоток, який регулярно, щомісяця буде зніматись та відкладатись на вашій картці.
- Зверніть увагу на таку програму, як кешбек, яку пропонують банки. В залежності від банку, вони повертають певну суму коштів з кожної покупки, де ви розраховуєтесь карткою. Це може бути 1-2-3%. Це теж форма заощадження коштів.
Зверніть увагу, що кредитні гроші від небанківських фінансових організацій (МФО) це звичайно позитивно, але зверніть увагу, що це найкраще використовувати у критичних ситуаціях. За позику вам доведеться платити більше. Через це, реально подумайте та все ретельно прорахуйте. Перед тим, як брати кредит, оцініть можливість його погашення.