Снорклінг можливість дізнатися підводний світ. Для цього не потрібно мати багато спорядження, все, що потрібно трубка, маска та ласти, гарний настрій.
Якщо ви не будете занурюватись на довго під воду, не плануєте займатись підводним полюванням, а лише плануєте спостерігати за підводним життям, то це чудове рішення. Ласкаво просимо в клуб любителів снорклінгу.
Що таке снорклінг?
Снорклінг, це вид активного відпочинку, плавання під шаром води, використовуючи для цього маску, трубку для дихання, ласти. Поєднання цих елементів для пізнання підводного світу та плавання, дозволяє довгий період перебувати у воді та отримати багато задоволення. Чудова нагода спостерігати підводне життя. А у випадку занурення у холодну воду, одягають спеціальний гідрокостюм.
В магазинах спорядження пропонують зручні ласти для снорклінгу, м’які на дотик, не важкі, які не займають багато місця, що зручно для транспортування.
Чим відрізняється снорклінг від дайвінгу?
У першому та другому випадку, йде мова про дослідження підводного світу. Для когось дайвінг є цікавішим, його обирають ті, хто прагне зануритись на глибину на тривалий період, з запасом кисню в спеціальних балонах.
А для інших цікавішим є снорклінг та занурення на поверхні води, з метою дослідження підводного світу, використовуючи лише ласти, маску та трубку. В залежності від конструкції ластів, можна занурюватись на різну глибину. Ті хто більш підготовлений, може пірнути й глибше.
Як та де, обрати інвентар для снорклінгу?
Якщо ви плануєте їхати на море, до відкритої водойми, хочете комфортно досліджувати підводний світ, вам крім маски, трубки для дихання під водою слід придбати ще й ласти для заняття снорклінгом. У онлайн-крамниці «Акваланг» ви можете побачити широкий вибір ласт, та зможете підібрати тут у каталозі.
В магазинах бувають ласти двох типів:
· з відкритою п’ятою: ідеально підходять для дітей, багато розмірні, то ж вистачає на кілька років, поки росте нога, трохи гірша гідродинаміка;
· закритою п’ятою – більш щільний контакт стопи та ласти, використовують для холодної води, ще є змога вдягати спеціальні шкарпетки.
Зверніть увагу, що занурення з трубочкою для дихання, потребує певної майстерності. Рекомендують перед зануренням зробити глибокий, швидкий вдих, повторити 2-3 рази, та затримати дихання. Далі зануритись зайнявши вертикальне положення. Якщо є бажання зануритись, ще глибше, тут вам потрібно працювати ногами, ідеально з ластами.