Main menu

Пам’ятник імператриці Сіссі в Закарпатті

Плануючи відпочинок в Закарпатті, при нагоді відвідайте парк Шенборна, що в урочищі Воєводино, де Ви зможете побачити унікальний пам’ятник імператриці Сіссі.

Єлизавета Баварська (імператриця Австрії), дружина Франца Йосифа, до цього часу є символом жіночої краси і ніжності, яку щиро любили піддані Австро-Угорської імперії.

Два роки тому у парку Шенборна у «Воєводино» був урочисто відкритий пам’ятник імператору Австро-Угорщини Францу Йосифу.

Перебуваючи у парку, Ви зможете більше дізнатись про культуру та історію Закарпаття, яке й сьогодні, як і у минулі століття завжди було привабливим для гостей.

парк Шенборна

Тоді йшлося про те, що до пари Францу Йовжку (як історичну постать називають на Закарпатті) варто б поставити і його кохану Сіссі (імператриця Австрії, дружина імператора Франца Йосифа I).

Трохи фактів:

  • На території не лише Австрії, але й по території колишньої Австро-Угорської імперії й сьогодні пам′ятають та поважають Сіссі, цінують її як історичну постать,хоча вона не вникала у державні справи;
  • Сьогодні постать імператриці є своєрідним туристичним брендом Австрії;
  • Імператриця була першою, хто встановив у палаці тренажерний зал, та буда першою, серед монархів Європи, хто зробив собі татуювання – якір на передпліччі;

Відкриття відбулось у неділю, 12 листопада 2017 року, з нагоди чергової річниці курорту «Воєводино», який завжди готує для гостей та друзів незвичайні подарунки.

Читайте також: Знайдіть свою казку в Карпатах – парк Шенборна