Main menu

Медовий місяць – де провести в Україні

Плануючи довгі місяці весілля, провівши його, молодята звісно чекають на саму кращу мить, щоб почати жити разом та спільно провести медовий місяць.

Пропонуємо Вашій увазі ТОП 5 місць, щоб провести медовий місяць в Україні.

  1. Київ. Медовий місяць у Києві планують ті, хто хоче, щоб відпочинок був не одноманітним, яскравим, з великим вибором ресторанів, готелів, розваг та надавав можливість подорожувати далі по світу чи країні.
  2. Одеса. Чудовий вибір для тих, хто планує провести медовий місяць на березі моря, серед неповторного колориту, поєднання культур, .
  3. Львів. Місто для тих, хто хто планує свій медовий місяць наповнити архітектурними родзинками та місцевим колоритом, з галицькою гостинністю.
  4. Чернівці. Улюблене місце для романтиків, яке має свій шарм та колорит. Медовий місяць у цьому місті чудово підійде для любителів прогулянок по гарним вулицям, які просто дихають романтикою.
  5. Карпати. Вибір тих, хто прагне розпочати нову сторінку життя серед чистого повітря, гір, річок та озер. Курорт Воєводино, в Карпатах, достойне місце, щоб провести медовий місяць. Це вибір для тих, хто планує поєднати природний спокій, романтику та спокій. Подробиці про весілля в Карпатах, у Воєводино.

Турінформ Закарпаття