Main menu

Середньовічна культура та реконструкція, найкращий фестиваль Закарпаття «Срібний Татош 2017»

Історичні фестивалі Закарпаття сповнені видовищними рицарськими боями, запальними середньовічними танцями та музикою, у вечірній час неймовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та ще багато цікавого чекає на кожного, хто відвідає замок «Сент-Міклош».

Чинадієвський замок «Сент-Міклош» вже у шостий раз запрошує всіх поціновувачів середньовічної культури на міжнародний фестиваль «Срібний Татош», що пройде 27-28 травня 2017 року.

Фортеця «Сент-Міклош» XV ст. гордо височіє над мальовничою річкою Латорицею на тлі Карпатських вершин. Здавна тут сходяться шляхи Сходу і Заходу, якими йшли торгові каравани і численні війська.

xYrMLTIdkA

Срібний Татош – воїни готуються до змагань

 

Цьогоріч тут знову схрестять мечі рицарі з України, та сусідніх країн, щоб відродити славу минулих епох.

UU6uDiQD_E4 e9-Tr2-ue2M

Фестивалі Закарпаття цікаві та колоритні, особливо ті, що відтворюють історію, культуру та традиції середньовіччя.

LuEx0GIYnpU

Срібний Татош – тактичні дії

 

На фестивалі будуть проводитись видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, лунатиме автентична музика, готуватимуться смачні страви за старовинними рецептами.

podTHPG-On0

Фестивалі Закарпаття не можуть обійтись без танців, а на фестивалі “Срібний Татош” музика та танці будуть середньовічні у автентичному виконанні.

M0s_3joL680

Тож заплануйте відвідати найкращий історичний фестиваль Закарпаття “срібний Татош”, що пройде у середньовічному замку “Сент Міклош” у селі Чинадієво, поруч з містом Мукачево 27-28 травня 2017 року.

Тут кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку.

Читайте також наступну інформацію: