Main menu

Кондитерська Штефаньо в Ужгороді «V&V Fekete Sas”

Найвідоміший кондитер Закарпаття Валентин Штефаньо відкрив новий заклад «V&V Fekete Sas” в самому серці міста Ужгород.

Відкриття даної кондитерської відбулось 22 листопада 2017 року. На Вас чекають, як цілорічні так і сезонні десерти, тістечка, цукерки, торти та багато інших креативних кондитерських творів від Штефаньо.

В кондитерській представлені оригінальні вироби від Валентина Штефаньо та звісно  це місце, де можна купити торт Ужгород, що став символом міста, Закарпаття, та завоював особливу популярність серед туристів.

В продажі є оригінальні макаруни від Валентина Штефаньо, що смакують особливо з закарпатською кавою, та доповнюють атмосферу.

Історично так склалось, що в Ужгороді кондитерські були та є дуже популярними, то і сьогодні є вибір куди піти. Але,відкрийте для себе саме це місце. Це не просто гастрономічний ресторан, це не класична кондитерська.

Це місце, в якому споглядають шедеври, отримують естетичну насолоду, дотримуються правил та рецептур кондитерського мистецтва.

Штефаньо Ужгород – це єдине ціле, яке має особливу популярність, як у жителів міста, так і в туристів. Ціни на продукцію Штефаньо відповідають критерію ціна – якість.

Штефаньо

Що треба знати про кондитерську Штефаньо:

  • Це вже другий заклад Валентина Штефаньо в місті Ужгород (перша кондитерська на вул. Духновича, 16)
  • В будинку де знаходиться кондитерська Штефаньо в минулому був готель “Fekete Sas” в якому зупинявся відомий угорський письменник Шандор Петефі
  • В кафе є можливість замовити торт та звісно продегустувати торт Ужгород

Адреса: Ужгород, площа Шандора Петефі буд. 18

То ж якщо, Ви перед поїздом, від’їздом з міста Ужгород, їдете додому, завітавши до Штефаньо, можете купити торт та кондитерські вироби друзям, родині.

Олександр Коваль, Турінформ Закарпаття

Читайте також: Ужгород – понад 30 ідей, що робити та куди піти

Фото: Сергій Денисенко, Віталій Глагола