Main menu

Відпочинок у Закарпатті

Портал “Турінформ Закарпаття” один з найперших туристичних путівників у регіоні, що регулярно знайомить читачів з актуальною інформацією, по темі відпочинок у Закарпатті.

Чим цікавий портал:

  • Фахівці ретельно відбирають та формують теми для публікацій. Нас цікавить якісний та корисний інформаційний продукт. Ми прагнемо донести тільки найважливішу і найціннішу інформацію до цільових аудиторій.
  • Повнота інформації. Інформаційні матеріали порталу «Турінформ Закарпаття» містять максимальну кількість інформації, що стосується події, повідомлення. Ми завжди вказуємо посилання на джерел інформації, та тих, хто організовує події, що дозволяє читачу перевірити актуальність та достовірність інформації.
  • Унікальність інформації. Ми спілкуємось з головними організаторами подій, з головними розробниками турів і завжди з задоволенням інформуємо про це наших читачів. Ми перші отримуємо інформацію, перевіряємо її достовірність та публікуємо на сторінках порталу.
  • Унікальність ідей. Ми публікуємо інформацію, яка є цікавою читачам та орієнтуємо їх у середовищі оригінальних та унікальних програмах відпочинку. Щороку ми презентуємо десятки нових програм відпочинку у туристичних зонах Закарпаття, та допомагаємо тим, хто надає послуги знайти свого споживача.
  • Широкі можливості. У мережі Інтернет десятки сайтів інформують про туризм в Закарпатті. Наша унікальність у тому, що ми прагнемо подати читачу різносторонню та об’єктивну інформацію, щодо відпочинку, надаючи ідеї, сценарії відпочинку, маршрути, адреси та контакти організаторів екскурсійного супроводу.
  • Кращі туристичні продукти. Працюючи з організаторами відпочинку, ми завжди прагнемо подати інформацію про кращі туристичні продукти, за ціною та якістю. Експерти “Турінформ Закарпаття”, щоквартально здійснюють моніторинг підприємств за критеріями якості, реагують на скарги туристів, та повідомляють про це надавачів послуг.

Олександр Коваль,

редактор та керівник порталу “Турінформ Закарпаття”