Main menu

Тиждень угорських страв на Закарпатті

Угорська кухня – це одна із багатьох родзинок Закарпаття, це такий скарб, який варто спільно оберігати і зберегти, тим самим збагачуючи туристичний потенціал регіону.

Закарпатська угорська туристична рада за допомогою заходу «Тиждень  угорських страв на Закарпатті», що пройде з 27 лютого по  5 березня 2017р., має на меті популяризувати угорські традиційні страви серед місцевого населення та туристів, які прибувають з інших регіонів України та із-за кордону.

В західно-європейських країнах така акція називається «Жирний четвер» і триває тільки один день. Закарпатська угорська  туристична рада вирішила розширити акцію  на цілий тиждень, вважаючи такий підхід більш ефективним в успішності  заходу.

Під час Тижня угорської кухні в ресторанах, що беруть участь в акції передбачені знижки до 25 %. А найбільшими вони будуть, у “Жирний четвер”, який  припадає на 2 березня – ціни знизяться на 50%.

Також для всіх відвідувачів є можливість взяти участь у розіграші призів.

Увага: Для участі чек отриманий в ресторані (з датою та назвою закладу) до 15 березня 2017р. маєте доставити особисто або поштою на адресу: Закарпатська угорська туристична рада 90200 м.Берегово, вул.Крива, 6.

Новина цього року, що до акції долучилися  власники винних підвалів та сільських садиб, які пропонують свої послуги в рамках сільського туризму!

unnamedДата проведення акції: з 27 лютого по  5 березня 2017р

За подіями тижня угорських страв можете слідкувати:

  •  www.karpataljaturizmus.hu
  •  На  фейсбуці:Kárpátaljai Magyar Turisztikai Tanács
  • Організатор: Закарпатська угорська туристична рада.

Джерело: Турінформ Закарпаття