Main menu

Про портал Турінформ Закарпаття

Портал Турінформ Закарпаття є некомерційним пізнавально-туристичним інтернет-проектом, який створений на базі Туристичного інформаційного центру Закарпаття.

Портал Турінформ Закарпаття  створено з метою підвищення культурно-історичної, пізнавальної грамотності читачів, популяризації області, підтримки культурним традиціям та промоції регіону.

Портал Турінформ Закарпаття  розрахований на середньо статистичного читача, який цікавиться історією, культурою, традиціями, новинами, новими ідеями для відпочинку в Закарпатті.

Портал Турінформ Закарпаття  працює з 2007 року, та містить декілька тисяч публікацій на краєзнавчу, туристичну, пізнавальну тематику, цікаво та доступно розповідає про історію, людей, культуру, побут, події, фестивалі що відбуваються на території Закарпаття, та орієнтує в часі, коли краще приїхати, де зупинитись, що робити та що побачити.

Сподіваємось, що наш портал та наша робота стане Вам цікавою, ми прагнемо зробити портал Турінформ Закарпаття  зручним та функціональним.

З повагою, Олександр Коваль

Засновник та керівник порталу «Турінформ Закарпаття»

E-mail: office@tourinform.org.ua

  • Яна

    Дякую за створеня такого порталу! Але ще бракує контактів єкскурсоводів. Так як хочеться співпрацювати безпосередно не з агенством, а на пряму з людиною-гідом.