Main menu

Активний відпочинок в Ужгороді та околицях – ТОП 10 ідей

Тим хто планує та шукає можливість активно провести відпочинок в Ужгороді чи околицях, пропонуються на вибір ТОП10 варіантів ідей протягом цілого року.

Варіанти активного відпочинку в Ужгороді та околицях:

 1. Біг. Найкраще, для пробіжки Вам підійде набережна річки Уж, що розташована між двома парками в центральній частині міста, в залежності від фізичної витривалості, ви зможете обрати маршрут відстанню до 10 км.
 2. Велосипед. Взявши велосипед на прокат, ви можете піти на велосипедну екскурсію містом Ужгород та його околицями. Замовивши вело екскурсовода, чи самостійно, в залежності від програми, та часу на мандрівку, ви зможете побачити місто та околиці по іншому.
 3. Рибалка. Любителі рибалки, в околицях міста Ужгород, на озерах в рекреаційній зоні «Дубки» мають можливість отримати задоволення від поєднання улюбленої справи та перебування в чудовому місці. Рекомендований період для риболовлі квітень – листопад.
 4. Катання на конях. Кінні прогулянки для туристів та гостей краю проводяться у супроводі досвідчених інструкторів. Не вагаючись, приходьте на такі прогулянки родиною, адже дітям теж буде цікаво поспілкуватись з кіньми та покататись на кареті.
 5. Гра у боулінг. Це можливість весело та цікаво провести час для всіх, як спортсменам та молоді, так і для пенсіонерів. Боулінг, це безпечна гра, де кожна команда прагне перемогти не завжди силою.
 6. Відпочинок на воді. В місті Ужгороді та околицях є відкриті та закриті басейни, що працюють, як у теплу пору року (сезон як правило починається з червня та триває до вересня), так і басейни з цілорічним циклом роботи.
 7. Пішохідні походи. Ужгород та околиці міста дуже зручне місце для старту та планування походів, які можна організовувати та проводити цілий рік. Звичайно, якщо вас не зупиняє бруд, холод та сніг.
 8. Спортивні секції та гуртки. Ужгород сучасне місто, що пропонує не лише класичні секції видів спорту: футбол, силові види спорту чи йога та інші, але й нові для України: петанк, американський футбол, бейсбол, крикет.
 9. Пейнтбол чи лазертаг. Замовивши послугу в одному з клубів, що пропонують цей вид відпочинку ви отримаєте позитивний заряд адреналіну та весело проведе час з друзями.
 10. Скандинавська ходьба. До Ваших послуг парки міста Ужгорода, та рекреаційна зона Дубки, в околицях, де у Вас буде чудова нагода зарядитись фізичною активованістю на свіжому повітрі.

Поради:

 • Плануючи маршрути та походи користуйтесь послугами професійних провідників.
 • Слід відзначити, що мобільний зв’язок, та відповідно мобільний Інтернет доступний на 99% території околиць міста, тому про свою власну безпеку ви можете не хвилюватись.

Відпочивайте з задоволенням!

Турінформ Закарпаття, Ужгород