Main menu

Мукачево екскурсія на еко-ферму “Фаторіа Ломбардіа”

Перебуваючи в Закарпатті, чи на екскурсії в Мукачево, відвідайте з друзями чи разом з дітьми різного віку еко-ферму “Фаторіа Ломбардіа”.

На фермі є: кучеряві свинки породи “мангалиця”, вівці, кізоньки, корови, гуси, індики, кури, цесарки і інша живність.

При відвідуванні еко-ферми “Фаторіа Ломбардіа” можна прослухати пізнавальну екскурсію про її організацію і життя тваринок. Всіх тваринок можна не тільки подивитися, але ще і погодувати, і навіть погладити!)

На фермі можна замовити дегустацію сиров’ялених ковбас найвищого гатунку з натурального м’яса, вирощених в екологічних умовах.

В дегустацію входять 5 видів ковбас:

  • закарпатська салямі (з м’яса свиней породи мангалиця);
  • закарпатська салямі (з яловичини);
  • кулен з червоним перцем;
  • прошуто;
  • кулатело;
  • та сало свиней породи “мангалиця”.

До дегустації додається білий хліб, для оновлення смакових рецепторів між сортами ковбас та смачна м’яка вода, з артезианської свердловини.

Вартість екскурсії: дорослі – 30 грн, діти – 20 грн.
Вартість екскурсії з дегустацією – 75 грн.
Замовлення екскурсії: 050 328-06-50, 096 055-8-321

Кому підійде ця екскурсія? – Екскурсія підійде як для сімей з маленькими любителями тварин, так і для дорослих без дітей 🙂

Відвідування і спілкування з тваринами робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей.

1. Спільна зайнятість – Батьки зайняті на фермі, а діти можуть повноцінно допомагати або просто бути поруч. Так створюється спільна зайнятість, сімейне спілкування. Діти вчаться самим різним навичкам, граючи і задаючи питання. Батьки вчаться сприймати малечу на рівні з дорослими, вести з ними діалог.

2. Самозайнятість – Дітвора здатна знаходити собі заняття самостійно. Дитина вчиться бути в гармонії з собою і навколишнім світом, знаходити заняття, що дійсно важливі саме для неї, розвивається.

3. Справжнє життя – У селі, на фермі і навіть на дачній ділянці у дитини немає пластмасовою життя. Тварин можна погладити наживо, а морквина, виявляється, росте не мита! Так життя дитини наповнюється новим сенсом, відчуттями, досвідом, вона вбирає знання, які стануть в нагоді їй, щоб міцно стояти на ногах.

4. Бути собою – Місто надягає незліченну кількість масок на людину. Тому так часті стреси і зриви. Природні умови формують справжню особистість дитини. Вона знає, чого хоче, як це отримати, дитина спокійна і впевнена у собі.

Також звісно Ви можете купити м’ясні вироби, делікатеси.

Замовлення екскурсії: 050 328-06-50, 096 055-8-321