Main menu

Оздоровлення та відпочинок в Ужгороді і околицях

Насолоджуйтеся відпочинком для свого здоров’я – в Ужгороді та околицях, обравши для цього рекреаційно-оздоровчу базу санаторіїв, готелів, лікувально-оздоровчих центрів.

Уже багато років Ужгород та околиці приваблюють тих, хто обирає відпочинок з оздоровленням, адже наявні рекреаційні, санаторно-курортні заклади, банні традиції працюють вже давно. Так що Ужгородщина має право себе називати територією, яку обирають для відпочинку та оздоровлення, адже кожному гостю тут можуть запропонувати найбільш прийнятні варіанти для душі та тіла.

Плануючи відпочинок в Ужгороді та околицях, у Вас є багато варіантів оздоровлення та відновлення сил. Крім велнес та спа, відпочити душею і тілом можна, вирушаючи в похід по мальовничими місцями, відвідуючи спортивні клуби та спортмайданчики, а також, обідаючи в ресторанах здорового харчування.

В Ужгороді та околицях є різноманітні спа та велнес центри для релаксації на будь-який смак:

  • У лікувальних та терапевтичних центрах пропонують програми для відновлення здоров’я з пакетом процедур догляду за тілом.
  • У деяких готелях зі «Спа та велнес» центром, санаторіях можна обирати індивідуальні програми, та можна зупинятися всією родиною: як правило там є мінеральні ванни, бані, сауни, басейни, а дітям пропонуються спеціальні процедури і заняття.
  • СПА-програми на цілий день – пропонують широкий вибір оздоровчих послуг та послуг краси без розміщення.
  • Чани в місті Ужгород: готель Прага, готель Унгварський
  • В околиці міста Ужгород працюють термальні басейни, на території комплексів: Деревінська купіль, Золота Гора, Термал Стар.

У окремих закладах є:

  • процедури із застосуванням термальної та мінеральної води, що відома своїми цілющими властивостями
  • процедури з використанням лікувальної грязі
  • лікувальні ванни для отримання процедур
  • масажні центри, як для лікувальних так і для профілактичних процедур .

У вільний час можна сходити на виставку чи концерт у вихідні дні, повечеряти в ресторані, де Ви зможете обрати корисні для здоров’я страви, як місцевої так і європейської кухні. Можна також піти у похід лісовими стежками навколо Ужгорода, а потім у вечері або попаритись в чанах, замовити ароматні ванни чи розслабитись замовивши масаж.

Турінформ Закарпаття

Читайте також: Чани, бані, спа центри Закарпаття