Main menu

Регіональна туристична організація Закарпаття – затвердження статуту

Ініціативна група зі створення Регіональної туристичної організації Закарпаття, запрошує зацікавлені сторони на засідання, з питання затвердження редакції статуту та проведення процедури офіційної реєстрації.

В Україні активно проводиться робота із формування Національної туристичної організації (НТО), завдання якої – об’єднати бізнес, владу та профільні туристичні організації в єдину асоціацію, яка буде формувати основи державної політики у сфері туризму.

Закарпатська область стала учасником підписання Меморандуму про утворення НТО, в області розпочала свою роботу ініціативна група з утворення регіональної туристичної організації (РТО).

Планом роботи ініціативної робочої групи передбачено утворення у 2016 році РТО.

9 грудня 2016 року об 11.00 год. у малому залі облдержадміністрації продовжить роботу установче засідання Регіональна туристична організація.

Робоча група завершила напрацювання проекту Статуту.

Увага: з його проектом ви можете ознайомитися за посиланням Статут Регіональна туристична організація Закарпаття.

Дата засідання: 9 грудня 2016 року

Початок: о 11.00 год

Місце проведення: площа Народна 4, малий зал Закарпатської облдержадміністрації (довідка за тел (0312) 65 90 32)

До участі в установчому засіданні Асоціації запрошуються інститути громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність з метою розвитку туризму на території області, а також окремі особи, які займаються туристичною діяльністю та реалізовують туристичні проекти.

З метою реєстрації, для участі у зазначеному заході інститутів громадянського суспільства, необхідно подати наступні документи:

  • заявку (документ ,,Заявка 1”);
  • статут (за наявності);

Для реєстрації окремих осіб, які займаються відповідною діяльністю необхідно подати заявку (документ ,,Заявка 2).

Зазначені вище матеріали подати за електронною адресою: zak.oda.tour@gmail.com.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (0312) 65 90 32.

Довідка:

Громадська спілка “АСОЦІАЦІЯ «РЕГІОНАЛЬНА ТУРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКАРПАТТЯ»”, (алі за текстом – «Асоціація») є добровільним об’єднанням юридичних осіб, що об`єдналися у відповідності з Конституцією України, міжнародними конвенціями та угодами про права людини, вимогами міжнародних угод та договорів, до яких у встановленому порядку приєдналась Україна, Цивільного та Господарського кодексів України, інших чинних нормативно-правових актів.

Метою створення Асоціації є координація галузевої діяльності Учасників Асоціації (без права втручання в їх виробничу й комерційну діяльність) з метою захисту економічних інтересів Учасників подальший розвиток ринку туристичних та супутніх послуг, постійне сприяння професійній технічній, правовій та соціальній діяльності Учасників Асоціації в галузі туристичних та супутніх послуг, а також сприяння зусиллям з вирішення конкретних проблем діяльності Учасників Асоціації, та становлять спільний інтерес для Учасників Асоціації.